Stěhování bytů

Čeká Vás stěhování do nového bytu? Nevíte si rady a už teď se stresujete? Tak to můžete hodit za hlavu! Právě jste našli to správné řešení. Specializujeme se na stěhování bytů v Praze, ale nejen to. Naše stěhovací firma pro Vás připraví a zařídí kompletní realizaci stěhování či vyklízení. Náš tým profesionálů se o všechny Vaše věci postará, aby byly v pořádku dopraveny do nového bytu (či na sběrný dvůr). Pokud dáváte přednost pohodlí, rádi Vaše věci zabalíme do krabic a objemnější věci do bublinkové fólie či stretch fólie. Od teď už jen stěhování v klidu a bez starostí.

Při stěhování nemusíte tahat krabice

I když se stěhujeme jen párkrát za život, neznamená to, že bychom museli těžké krabice s věcmi tahat sami. Proces přestěhování je totiž logisticky velice náročný, a proto se nabízí otázka, zda ho nepřenechat odborníkům. Stěhování bytů v Praze totiž provádí profesionální firmy, které se postarají prakticky o všechno.

Naše stěhovací firma Vrána zajistí veškeré přípravy jak k vystěhování, tak i k nastěhování. O Vaše věci se nemusíte bát, protože budou opatrně a rychle převezeny do nového bytu. Cennější předměty budou zabaleny do krabic a obaleny bublinkovou fólií, aby nedošlo k poškození.

Co dělat se starými věcmi?

Stěhování je samozřejmě ideálním časem pro protřídění všech potřebných a nepotřebných věcí. Obzvláště v Praze je pak velký problém s vyhozením starých předmětů, protože sběrné dvory jsou umístěny mimo centrum města. Naše stěhovací firma však zajistí převoz takových věcí do sběrného dvora, kde se postará o jejich ekologickou likvidaci rovnou při stěhování bytů v Praze, budete-li si to přát.

Stěhování bytů – krok za krokem

1. Plánování stěhování bytu

– Seznam věcí, které se budou stěhovat, zašlete naší firmě pomocí sms, emailu nebo kontaktního formuláře

– Společně se seznamem zašlete obě adresy, abychom věděli vzdálenost a přibližný čas přejezdu (dále je pro co nejpřesnější odhad ceny dobré uvést podlaží obou bytů a zdali je k dispozici výtah)

2. Stanovení předběžné ceny stěhování

– Po obdržení výše uvedených informací stanovíme předběžnou cenu. I proto je důležité zaslat co nejpřesnější informace (menší byt s pár kusy nábytku jsme schopni přestěhovat i za minimální cenu zakázky 2.250 Kč)

3. Zapůjčení krabic a obalových materiálů

– Pokud nemáte chuť na shánění krabic a obalových materiálů rádi Vám vyjdeme vstříc. Tyto věci si můžete u nás vyzvednout anebo Vám je za poplatek 500 Kč (po Praze) dovezeme až k Vám domů
– Na krabice si bereme vratnou zálohu 50 Kč za kus
– Stretch fólie u nás stojí 200 Kč za kus a bublinková fólie 10 Kč za metr

4. Příprava věcí na stěhování

– Nemáte chuť ztrácet čas balením věcí a vybavení, či si s tím nevíte rady? Potom Vám rádi věci zabalíme a připravíme na stěhování my (s našimi zkušenostmi tak nedojde k žádnému poškození Vašeho majetku)
– Samotná příprava však není jen o zabalení věcí, ale mnohdy i odpojení spotřebičů a demontáži zabudovaných polic, skříní či rozměrnějších kusů nábytku

5. Následná nakládka

– Aby nedošlo k poškození, musí i nakládka mít svůj řád. Nejdříve naložíme krabice, rozměrnější nábytek a nakonec bílé spotřebiče (které pro větší bezpečí zajistíme kurtami) spolu s taškami a pytli
– Proto je při nakládce důležité mít přístup k rozměrnějším věcem (šetří to čas, a tím i konečnou cenu stěhování)

6. Transport

– Pokud nejste mobilní a nemáte možnost se na druhou adresu dopravit sami, rádi Vás převezeme

7. Vykládka

– Na určené adrese nejen Vaše věci vyložíme, ale dle Vašeho požadavku i vybalíme
– Chcete-li si užít komfort našich služeb a vyhnout se tak stresu, potom Vám rádi veškeré spotřebiče zapojíme, nábytek nainstalujeme (smontujeme, přivrtáme ke zdi) vše dle Vašich představ

8. Vyúčtování

– Po odvedení práce Vám spočítáme konečnou cenu, která je závislá na celkové době stěhování a počtu pracovníků viz ceník níže + spotřebované obalové materiály, popř. cenu za kilometry, pokud se jedná o stěhování mimo Prahu (+ cena za nadměrná břemena + 100 kg)
– Platba probíhá v hotovosti po odvedení práce a faktura je následně odeslána emailem

Stěhování bytů – ceník

Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
16 m3 900 Kč/hod 1.200 Kč/hod 1.500 Kč/hod zdarma 12 Kč/km
22 m3 1.000 Kč/hod 1.300 Kč/hod 1.600 Kč/hod zdarma 14 Kč/km
38 m3 1.300 Kč/hod 1.600 Kč/hod 1.900 Kč/hod zdarma 22 Kč/km
44 m3 1.500 Kč/hod 1.800 Kč/hod 2.100 Kč/hod zdarma 26 Kč/km

Co vše cena zahrnuje?

Cena zahrnuje vše mimo stěhování těžkých břemen, případné kilometry při stěhování mimo Prahu a obalový materiál.
Všechny následující body jsou zahrnuté:

  1. Profesionální pracovníci
  2. Stěhovací auto s veškerým vybavením
  3. Najezděné kilometry po Praze
  4. Zapůjčené krabice
  5. Montáž nového nábytku
  6. Domontáž a montáž starého nábytku
  7. Prohlídka technika před stěhováním
  8. Všechna patra (pokud se nejedná o břemena nad 100 kg)

Potřebujete přestěhovat těžké věci?

Pokud máte v bytě těžké věci jako je americká lednice, akvárium, historická skříň, ponk na nářadí …. Žádný strach náš profesionální tým přestěhuje všechno. Stačí když nám dáte vědět, abychom na to vzali správné nářadí.

Těžké předměty Základní cena Patro či 20m donášky
nad 90 – 199 kg 1.800 Kč 300 Kč
nad 200 – 299 kg 2.500 Kč 500 Kč
nad 300 – 399 kg 4.000 Kč 800 Kč
nad 400 – 499 kg 5.000 Kč 1.500 Kč

Zodpovíme Vám jakékoliv dotazy týkající se našich služeb!

 +420 702 111 999

Kontaktujte nás
close slider
close
Otevři chat
Potřebujete poradit?
StěhováníVrána.cz
Dobrý den, jak Vám mohu pomoci?