Stěhování

Mezinárodní stěhování

Stěhování domů

Naše firma zaručuje kvalitní stěhování domů. S naším proškoleným týmem se o své věci bát nemusíte.

Mezinárodní stěhování

Stěhování bytů

Ve stěhování bytů jsme jedničky, nechte si od nás přestěhovat byt. Vše dokážeme bez problémů přestěhovat ze dne na den.

Ceník

Stěhování Praha

Nechte se přestěhovat v Praze naší společností. Vybereme datum, vše domluvíme a můžeme začít stěhovat. Stěhování po Praze zdarma.

Stěhování domácností

Ať se jedná o stěhování malého rodinného domku či honosné vily, víme, o co se postarat. Máme dostatek zkušeností, odstěhovali jsme stovky domácností, celý proces umíme zvládnout efektivně a v dobré náladě. V každém autě máme kompletní stěhovací vybavení a kompletní sadu nářadí. Používáme kvalitní obalový materiál od českých výrobců, kteří jsou nejlepší na trhu.

Stěhování už není strašákem

Pro mnoho lidí je stěhování obávaným strašákem, kvůli kterému si užijí několik bezesných nocí. Stěhování domácností v Praze a blízkém okolí je však za pomoci naší stěhovací firmy Vrána doslova hračkou. Postaráme se totiž o veškeré přípravy, takže se nebudete muset o nic strachovat. Stačí, když si rozmyslíte, kdy chcete s celým stěhováním domácnosti začít.

Je dobré připravit předběžný seznam všech věcí, čímž nám mnohonásobně ulehčíte práci. Na zakázku se tak budeme moci lépe připravit. Další důležitou věcí, která nám ulehčí práci, je zajistit parkovací místo před domem.

Na velikosti vaší domácnosti nezáleží

Nezáleží na tom, zda bydlíte ve dvoupokojovém bytě nebo ve větším rodinném domě, protože naše stěhovací společnost si dokáže poradit naprosto se vším. Do karet hraje stěhovákům dostatek zkušeností, protože jsme ve své kariéře přestěhovali již stovky domácností. Stěhováci s sebou v autě vozí i kompletní vybavení s nářadím, takže se nezaleknou žádné nástrahy a stěhování domácnosti v Praze proběhne velmi rychle a bez komplikací.

Stěhování krok za krokem

Po odeslání Vaší poptávky, Vás bude kontaktovat náš technik. Technik s Vámi naplánuje datum, které Vám bude vyhovovat a veškeré další podrobnosti, jako je místo odkud a kam se bude stěhovat. Dále budeme potřebovat zaslat přibližný seznam věcí (čím přesnější, tím lepší pro přesnější stanovení předběžné ceny) Zde končí Vaše starosti. Vy už se jen můžete těšit na nové bydlení. Nechte se přestěhovat rychle a jednoduše se Stěhováním Vrána.

 

 

Po odeslání poptávky vás kontaktujeme a domluvíme přesný datum a čas stěhování a také orientační cenu (orientační cena se v 95 % stěhování nemění).

 

 

V den stěhování přijedeme vždy v přesně domluvený čas!

 

 

V případě potřeby provedeme odborně demontáž větších kusů nábytku pokud je to nutné s ohledem na bezpečnost a efektivnost stěhování.

 

 

Vše pečlivě zabalíme a převezeme na cílovou adresu.

 

 

Vše smontujeme zpět a rozmístíme na nové adrese.

 

 

Zaplatíte stěhování (ideálně v hotovosti).

Jakou velikost vozidla zvolit?

Auto velikosti 10 m3:

Vhodné pro menší převozy osobních věcí (bez nábytku).

Auto velikosti 22 m3:

Nejčastěji využívané vozidlo. Vhodné pro stěhování bytů velikosti garsonky až 3+1 i menších firem a obchodů.

Auto velikosti 44 m3:

Auto vhodné pro stěhování velkých bytů, domů, firem, škol, úřadů, obchodů, skladů, restaurací atd.

Jsme specialisti na stěhování. Co vše zvládneme?

1. Větší profíky na stěhování v Praze nenajdete!

Ročně přestěhujeme stovky bytových jednotek. Přesouváme vybavení malých garsonek i velkých rodinných domů. Vše s vámi podrobně probereme předem. Stěhování pak běží jako na drátkách.

2. Umíme Vás přestěhovat i mimo hranice České republiky

Přestěhujte své věci bezpečně a úplně bez starostí. Zajišťujeme mezinárodní stěhování do zahraničí i zpět do ČR. Zařídíme kvalitní pojištění, poskytneme certifikované obaly a vyřídíme vše s celním úřadem.

3. Poradíme si i s každou těžkou váhou! Piána, trezory,.. Nic není problém!

Žádný předmět pro nás není příliš velký. Zajistíme pro vás stěhování klavírů, trezorů a jiných těžkých nebo rozměrných předmětů.

4. Rádi pomůžeme i s nenáročným stěhováním

Žádné stěhování pro nás není zbytečné a každého zákazníka si vážíme. I v případě, že máte jen několik drobností, rádi Vám pomůžeme!

FAQ


Nechte to na nás!

cislo

Flexibilita a zkušenost

7 let na trhu

pocet2

Ověřeno zákazníky

200+ kladných recenzí

prase

Svátky a víkendy

bez příplatků

pojist

Pojištění

proti případným škodám

auto

Km po Praze

a stěhování do patra zdarma

Napsali o nás:

Klarrita S Avatar
Klarrita S
10/19/2023 - Google
Rychlá domluva, přesní na čas a úžasně rychlí stěhováci. Mohu doporučit všemi deseti. Stěhovali jsme starý, nepoužívaný a na stěhování... Číst více
Eva Šubrtová Avatar
Eva Šubrtová
10/19/2023 - Google
Byla jsem velmi spokojená. Všichni byli úžasní.
Roman Janousek Avatar
Roman Janousek
10/19/2023 - Google
Super jednání. Pochvala klukům stěhovákům, táhli kamna 220 kg a klaním se jejich šikovnosti a ochotě. Moc děkuju!!!!
Emma Hefner Avatar
Emma Hefner
10/18/2023 - Google
We had a great experience with this company. Both men were professional, kind, and organized. They moved our belongings from... Číst více
Rudolf Rondzik Avatar
Rudolf Rondzik
10/17/2023 - Google
Byli u nás Lukáš, Lukáš a Matouš. Pracovníci byli dochvílní, práci udělali dřív, než bylo v plánu a tudiž i... Číst více
Oliver Sálus Avatar
Oliver Sálus
10/16/2023 - Google
Super, profesionální přístup, rychlá a bezproblémová domluva. Kluci přijeli pár hodin po mém telefonátu a do dvou hodin přestěhovali celý... Číst více
Michaela Sevcikova Avatar
Michaela Sevcikova
10/16/2023 - Google
Byla jsem naprosto nadšená službami stěhovací firmy Vrána, a zejména týmem stěhováků Marcel, Zdeněk a Alex. Od začátku do konce... Číst více
Katalin Kis-Szemán Avatar
Katalin Kis-Szemán
10/15/2023 - Google
Za svůj život jsem se stěhovala zatím 19x. Poznala jsem mnoho společností v rámci jedné země i na mezinárodní scéně.... Číst více
  • 1
  • 2
  • 53
  • >

Zodpovíme Vám jakékoliv dotazy týkající se našich služeb!

 +420 702 111 999

Poptávka
close slider    Více informací

    Call Now Button Zavolejte nám!