Stěhování

Mezinárodní stěhování

Stěhování domů

Naše firma zaručuje kvalitní stěhování domů. S naším proškoleným týmem se o své věci bát nemusíte.

Mezinárodní stěhování

Stěhování bytů

Ve stěhování bytů jsme jedničky, nechte si od nás přestěhovat byt. Vše dokážeme bez problémů přestěhovat ze dne na den.

Ceník

Stěhování Praha

Nechte se přestěhovat v Praze naší společností. Vybereme datum, vše domluvíme a můžeme začít stěhovat. Stěhování po Praze zdarma.

Stěhování domácností

Ať se jedná o stěhování malého rodinného domku či honosné vily, víme, o co se postarat. Máme dostatek zkušeností, odstěhovali jsme stovky domácností, celý proces umíme zvládnout efektivně a v dobré náladě. V každém autě máme kompletní stěhovací vybavení a kompletní sadu nářadí. Používáme kvalitní obalový materiál vhodný pro stěhování.

Stěhování už není strašákem

Pro mnoho lidí je stěhování obávaným strašákem, kvůli kterému si užijí několik bezesných nocí. Stěhování domácností v Praze a blízkém okolí je však za pomoci naší stěhovací firmy Vrána doslova hračkou. Postaráme se totiž o veškeré přípravy, takže se nebudete muset o nic strachovat. Stačí, když si rozmyslíte, kdy chcete s celým stěhováním domácnosti začít.

Pro stěhováky je dobré připravit předběžný seznam všech věcí, čímž jim mnohonásobně ulehčíte práci. Na zakázku se tak budou moci lépe připravit. Další důležitou věcí, která stěhovákům ulehčí práci, je zajistit parkovací místo před domem.

Na velikosti vaší domácnosti nezáleží

Nezáleží na tom, zda bydlíte ve dvoupokojovém bytě nebo ve větším rodinném domě, protože stěhovací společnost si dokáže poradit naprosto se vším. Do karet hraje stěhovákům dostatek zkušeností, protože ve své kariéře přestěhovali již stovky domácností. Technici s sebou v autě vozí i kompletní vybavení s nářadím, takže se nezaleknou žádné nástrahy a stěhování domácnosti v Praze proběhne velmi rychle a bez komplikací.

Stěhování krok za krokem

Po odeslání Vaší poptávky, Vás bude kontaktovat náš technik. Technik s Vámi naplánuje datum, které Vám bude vyhovovat a veškeré další podrobnosti, jako je místo odkud a kam se bude stěhovat. Dále budeme potřebovat zaslat přibližný seznam věcí (čím přesnější, tím lepší pro přesnější stanovení předběžné ceny) Zde končí Vaše starosti. Vy už se jen můžete těšit na nové bydlení. Nechte se přestěhovat rychle a jednoduše se Stěhováním Vrána.

Po odeslání poptávky vás kontaktujeme a domluvíme přesný datum a čas stěhování a také orientační cenu (orientační cena se v 95 % stěhování nemění).

V den stěhování přijedeme vždy v přesně domluvený čas!

V případě potřeby provedeme odborně demontáž větších kusů nábytku pokud je to nutné s ohledem na bezpečnost a efektivnost stěhování.

Vše pečlivě zabalíme a převezeme na cílovou adresu.

Vše smontujeme zpět (případně i váš nový nábytek, který nemusel být předmětem stěhování) a rozmístíme na nové adrese.

Zaplatíte stěhování (ideálně v hotovosti).

Jakou velikost vozidla zvolit?

Auto velikosti 16 m3:

Vhodné pro menší převozy osobních věcí (bez nábytku).

Auto velikosti 22 m3:

Nejčastěji využívané vozidlo. Vhodné pro stěhování bytů velikosti garsonky až 3+1 i menších firem a obchodů.

Auto velikosti 44 m3:

Auto vhodné pro stěhování velkých bytů, domů, firem, škol, úřadů, obchodů, skladů, restaurací atd.

Jsme specialisti na stěhování. Co vše zvládneme?

1. Větší profíky na stěhování v Praze nenajdete!

Ročně přestěhujeme stovky bytových jednotek. Přesouváme vybavení malých garsonek i velkých rodinných domů. Vše s vámi podrobně probereme předem. Stěhování pak běží jako na drátkách.

2. Umíme Vás přestěhovat i mimo hranice České republiky

Přestěhujte své věci bezpečně a úplně bez starostí. Zajišťujeme mezinárodní stěhování do zahraničí i zpět do ČR. Zařídíme kvalitní pojištění, poskytneme certifikované obaly a vyřídíme vše s celním úřadem.

3. Poradíme si i s každou těžkou váhou! Piána, trezory,.. Nic není problém!

Žádný předmět pro nás není příliš velký. Zajistíme pro vás stěhování klavírů, trezorů a jiných těžkých nebo rozměrných předmětů.

4. Rádi pomůžeme i s nenáročným stěhováním

Žádné stěhování pro nás není zbytečné a každého zákazníka si vážíme. I v případě, že máte jen několik drobností, rádi Vám pomůžeme!

FAQ

Co je třeba zařídit při stěhování?

Když nám při stěhování, zařídíte zábor před barákem, ušetří nám to hodně času a Vám penež. Stěhování se díky tomu stihne rychleji

Co bych měl vyhodit při stěhování?

Při stěhování vyhoďte či prodejte staré a nepotřebné věci. Když víte, že v novém domově bude nový nábytek, proč někde uskladňovat ten starý?

Jak mám přežít stěhování?

S nohama nahoře a hrnkem kafe v ruce, vše uděláme za Vás.

Jak mám začít se stěhováním?

Při stěhování začněte vše zabalit do krabic a pytlů. Zabalte si elektroniku, oblečení a všechny osobní věci. My Vám následně obalíme nábytek fixační folii, aby se nepoškrábal. Křehké věci (TV, drahé hodiny, ...) dáme do bublinkové folie, aby se při převozu nerozbily.

Jak mám naplánovat stěhování?

Pokud budete stěhovat s námi, stačí naplánovat pouze datum. Pokud se stěhováním nechcete mít žádné starosti, stačí, když nám dáte klíče od nového a starého bytu a my vše uděláme za Vás.


Nechte to na nás!

cislo

Flexibilita a zkušenost

7 let na trhu

pocet2

Ověřeno zákazníky

200+ kladných recenzí

prase

Svátky a víkendy

bez příplatků

pojist

Pojištění

proti případným škodám

auto

Km po Praze

a stěhování do patra zdarma

Napsali o nás:

Pavel Michálek Avatar
Pavel Michálek
3/05/2023 - Google
Dnes mě přestěhovali Lukáš a Alex. Byli to dva kouzelníci, co s úsměvem a lehkostí přenášeli těžké věci, rozdělávali a... Číst více
Juraj Hrenák (Judzi) Avatar
Juraj Hrenák (Judzi)
3/05/2023 - Google
Sťahovanie nás príjemne prekvapilo. Najskôr sme sa obávali, pretože sme chceli presťahovať 2 lokality na jedno miesto v jeden deň,... Číst více
Sona Dubska Avatar
Sona Dubska
3/05/2023 - Google
Naprosto úžasný zážitek při dnešním stěhování bytu které nebylo vůbec jednoduché , klobouk dolu za rychlost a kvalitu při tak... Číst více
Jill Valentine Avatar
Jill Valentine
2/28/2023 - Google
Rychlí, milí, spolehliví, ochotní. Příští stěhování určitě zas s Vránou. :-)
Katerina Slezakova Avatar
Katerina Slezakova
2/27/2023 - Google
Stěhování proběhlo naprosto hladce, pánové tahali vše do čtvrtého patra bez výtahu a byli báječní. Všem známým budu ráda doporučovat.... Číst více
lucie barborová Avatar
lucie barborová
2/27/2023 - Google
Stěhování moc doporučuju! Skvělá komunikace, super cena a všechno proběhlo rychle a bez problému. Ještě jednou moc děkuji za pomoc... Číst více
Tomáš Markovič Avatar
Tomáš Markovič
2/27/2023 - Google
Pánové v podstatě celý byt zabalili, když zjistili, že objednávka možná byla "lehce" poddimenzovaná, přivolali na pomoc posily a vše... Číst více
Lucie Jelínková Avatar
Lucie Jelínková
2/27/2023 - Google
Perfektni, profesionalni sluzby, byla jsem velmi spokojena jak s balenim, stehovanim, tak s chovanim zamestnancu a majitele, doporucuji a urcite... Číst více
  • 1
  • 2
  • 47
  • >

Zodpovíme Vám jakékoliv dotazy týkající se našich služeb!

 +420 702 111 999

Poptávka
close slider    Více informací

    Call Now Button Zavolejte nám!